" S panem Bučkem je skvělá domluva, je ochotný se domluvit a svou práci odvádí moc dobře. Konzultace ohledně fotek proběhla rychle a úprava i zpětné odeslání také. S výsledkem práce jsem byla nadmíru spokojená :) Když budu v budoucnu chtít zrenovovat další fotky, vím určitě, že se obrátím právě na něj. Doporučuji! "

Matolová Dáša

"S Davidem jsem absolvovala jednodenní kurz focení i s následnou úpravou fotek. Hodně mi toho za ten den stihl ukázat. Naučila jsem se nastavovat foťák přesně, jak jsem pro své potřeby potřebovala. Stihl mi i fát pár super tipů, jak lépe objekty zachytit, aby ve finále vypadaly dobře. Při úpravě fotek mi pomohl vytvořit presety, za které mu moc děkuji. Hodně mi ulehčují postprodukční práci. Naprosto Davida doporučuji, je to profík, ve focení i úpravě fotek se vyzná a pohotově dokáže na konkrétní požadavky reagovat. Díky!"

Jana Zábranská (ZHT Group s.r.o.)

"Jakožto fotograf si chci i já sám někdy stoupnout před foťák. Když tahle chvíle nastane, vím, že David odvede tu nejlepší práci a ješte se u toho parádně nasmějem!:)"

Radim Brunovský (kameraman)

"Focení s Davčou proběhlo vždy v příjemné a přátelské atmosféře a výsledek byl super :-)) Doporučuju!"

Tereza Přikrylová (modelka)

"Skvělá spolupráce, profesionální přístup, jeden z mála fotografů kde jsem se sama sobě líbila ? Za mě ? Spokojenost."

Zoe Vacková (modelka)

"Při převlékání plakátů do nového kabátu jsem kontaktoval s prosbou o nafocení volejbalistek Davida. S jeho prací jsme byli spokojení tak, že další focení probíhalo opět před jeho objektivem."

Tomáš Příhoda ( VKUP Olomouc)

"Fotokurz u tohoto mladého pána jsem si zakoupila, když jsem u něj kupovala svou první pečlivě vybranou zrcadlovku a vlastně jsem ani nevěděla, co focení se zrcadlovkou obnáší.
Je vidět, že je v tomto oboru profesionál, ale i tak mi všechno pomaličku a trpělivě vysvětloval. Nabyté informace jsem ihned vyzkoušela v terénu i s panem učitelem, protože praxe je asi nejdůležitější. Veškeré info jsem se snažila zapisovat, protože než se mi to dostane pod kůži, asi to bude chtít ještě další kurz s tímto sympaťákem, ale nejdřív zkusím zabojovat sama se zápisky."

Michaela Glosová (Pramos.cz)

" Moje první zkušenost s Davidem byla skvělá. Jeho profesionální přístup a příjemná komunikace nám vytvořila velmi dobrou atmosféru. Určitě to nebylo mé poslední pózování před jeho fotoaparátem. "

Lucie Talíková (tanečnice)